KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14677339
nr 1467 7339
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 81, bladets mått: 17x21, oramat löst blad
måndag 16 maj 2022
kl 19:30:25
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas